wtorek, 16 lipca 2013

Gdzie najlepiej zabrać psiaka na wakacje? Morze, czy góry?

Cześć!
Dzisiaj post typowo wakacyjny. Jednak nie będzie on o naszych psiakach. Bardziej o waszych :) Niektórzy z was chcą poznać odpowiedź na to co lepsze jest dla psa, morze, czy góry? Na wstępie poinformuję was, że jak dla mnie ani to ani to, ale zależy też od psa. Niektóre lubią długie spacery w trudnym terenie, inne z kolei wolą spacerować brzegiem morza. No ale nad morzem zawsze pełno ludzi i nietrudno zgubić swojego ulubieńca idąc miejscowym deptakiem. No a psy kąpać się w morzu według niektórych też nie powinny. No więc nie lepiej w góry? Może i lepiej, ale wasz pies musi być w miarę zdrowy, jeśli chcecie go zabierać ze sobą na górskie wycieczki. I myślę, że na giewont już go nie weźmiecie ;p Ale lekkie górskie spacery na niewysokie szczyty? Jak najbardziej! Wtedy myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż morze. Ale jeśli wasze psy nie najlepiej znoszą górskie wyprawy. Wtedy najlepiej wybrać się nad jezioro. Jest sporo lasów na wspólne spacery i można odpocząć od miastowego hałasu. A piesek może też pomoczyć łapki w jeziorze ;)

Pamiętajcie też, że podróż jest męcząca dla psa, dlatego trzeba się dobrze przygotować! Ale o tym w innym poście. Mam nadzieję, że pomogłam :)Pomysł na posta:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za pochlebne komentarze, jestem nam niezmiernie miło i w miarę możliwości będziemy się odwdzięczać :)